O NÁS

Persia Decor je jediná firma v ČR dovážející umělecká řemesla přímo z oblasti historické Persie, kam patří dnešní Írán a části Afghánistánu, středoasijských republik a zemí Perského zálivu. Každé z tamních center je proslulé určitým řemeslem, které se nikde jinde nevyskytuje – Isfahán dřevěnými intarzovanými truhličkami, Jazd výrobky z kvalitního hedvábí, Kášán nádhernými dlaždicemi, Zendžán ostrými noži a meči, Hamedán nedostižnými keramickými vázami…

Dovážené předměty jsou vynikajícími ukázkami staletých rukodělných tradic. Mohou se stát výraznými dekoračními prvky stylových interiérů a jsou vynikajícími dárky ke každé příležitosti. Zároveň díky kvalitním tradičním materiálům a opracování spolehlivě slouží v každodenním provozu. Každý kus, díky tomu, že je vyráběn ručně, je v detailech zpracování neopakovatelný unikát.

Z produktů Persia Decor dýchá romantika Orientu i tisíciletí slavné perské civilizace.

 

Persia Decor - dovozce a prodejce originálních výrobků Persie

Přestože naše firma vznikla teprve nedavno, základní předpoklad její existence se datuje daleko zpět, do dob, kdy jeden ze zakladatelů naší společnosti poznal filozofii orientálních národů a seznámil  se se světem islámu, jejich mentalitou.Tyto znalosti mu posléze umožnily, aby se začal zabývat obchodem s orientálním  zbožím.

Rozumí jeho symbolice, ví, co jednotlivé výrobky vyjadřují. U přátel v Orientu mu vzájemná důvěra umožňuje dělat slušné obchody. Majitel  vybírá všechno zboží osobně a má aktuální přehled o tom, co zákazníky nejvíce zajímá.Cesty do Asie jsou náročné, často se dostává do míst, kde se způsob života nezměnil snad tisíce let, hygienické a stravovací zvyklosti jsou výrazně odlišné od našich. Náročnost těchto cest, znalost místního způsobu uzavírání obchodů, znalosti symboliky a významu pravých ručně vyrobenych produktu, nás vede k tomu, že zůstáváme rodinnou firmou bez cizích zaměstnanců. Jsme všichni stejně motivováni tím, že chceme, aby se naše firma těšila přízni zákazníků i v příštích generacích, a proto klademe mimořádný důraz na slušnost a poctivost v našich obchodních vztazích.S našim zbožím chceme pomoci  vytvořit harmonické prostředí v tisících interiérů od těch skromných až po ty nejnáročnější.  Osobní zkušenosti jsou pak zárukou naší schopnosti poradit a pomoci ve výběru a důvodem k naději, že i vy se stane našimi klienty.